top of page

MAPA DOSTAW

Sushi z dowozem lub na wynos w Warszawie (klik). Sprawdźcie naszą ofertę z dostawą. To nie tylko wyjątkowe smaki ale także niezwykła estetyka dań oraz personalizowanych, eleganckich opakowań. Nasze sushi i dania dostarczamy do dzielnic: Mokotów, Wilanów, Praga Południe, Ursynów, Śródmieście oraz do Konstancin Jeziorna. 

Szczegółowy zakres dostaw widnieje na mapce. Jeżeli Państwa adres nie znajduje się w zasięgu naszych dostaw prosimy o kontakt z restauracją, a z przyjemnością indywidualnie ustalimy szczegóły zamówienia.

Masz niestandardowy pomysł na sushi? Marzą ci się dania dopasowane do twoich preferencji? Masz alergie lub nietolerancje? Skontaktuj się z nami pod numerem 797 904 585. Zaproponujemy dania skrojone na twoją miarę.  

MAPA.jpg

Drodzy Goście! 

Sushi Soul w dostawie możecie zamawiać nie tylko na Mokotów, Wilanów i Ursynów ale także do Śródmieścia, na Ochotę, Pragę – Południe, a także do Konstancina!  

 

Szczegółowy zasięg dostaw widnieje na mapce. Jeżeli Państwa adres nie znajduje się w zasięgu naszych dostaw, prosimy o kontakt z restauracją, a z przyjemnością indywidualnie ustalimy szczegóły zamówienia i jego dostawy.

bottom of page